Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

ForActiv Plzeň – Fitness & Wellness SHOP

Speciální nabídka

Níže naleznete výrobky, které na naší kamenné prodejně momentálně nabízíme za zvýhodněnou cenu nebo v kombinaci s druhým zdarma. Všechny speciální nabídky se týkají pouze kamenné prodejny a platí vždy do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.

  PhD Beta Alanine 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 358 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  PhD Beta Alanine 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  – Poměr beta alaninu a L-histidinu 11:1
  – Pomáhá zlepšit silovou vytrvalost
  – Pomáhá snižovat hromadění kyseliny mléčné ve svalových vláknech

  Beta alanin je jediná přirozeně se vyskytující beta-aminokyselina a je klasifikována jako neesenciální aminokyselina. V čem nabízíme bonus navíc? Naše kapsle Beta Alanine představují jednoduchý a chytrý způsob, jak déle cvičit s vyšší intenzitou. S poměrem beta alaninu k l-histidinu 11:1 pomáhají zvýšit hladinu karnosinu v těle (oddálení svalové únavy).
  Kombinací beta alaninu a l-histidinu zvyšuje hladinu karnosinu v těle, napomáhá snižovat oxidační stres a působí jako pufr pro kyselinu mléčnou. To znamená, že ze svého cvičení můžete získat ještě více.
  Doplněk je vhodný pro všechny zaměřené na:
  – Beta alanin je oblíbený u sportovců, protože zlepšuje vytrvalostní sílu a tlumí tvorbu kyseliny mléčné. 

  více o produktu

  PhD CLA 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 358 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  PhD CLA 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  – Konjugovaná kyselina linolová z přírodního zdroje
  – Zdroj světlice barvířská
  – 2340 mg ethylesteru konjugované kyseliny linolové ve 3 kapslích

  CLA je doplněk vhodný pro všechny zaměřené na weight management. Jde o esenciální mastnou kyselinu, kterou si tělo nedovede samo vytvořit, proto je nutný její příjem ze stravy. Vlastnosti CLA souvisí s hodnotou BMR (basal methabolic rate), která značí, kolik tělo spaluje kalorií.
  Doplněk je vhodný pro všechny zaměřené na:
  – Spalování nadbytečného tuku

  více o produktu

  PhD Omega 3 High Strength 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 358 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  PhD Omega 3 High Strength 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  – 330 mg EPA / 220 mg DHA
  – Extra silná forma Omega 3
  – Nezbytný doplněk stravy při vysokém příjmu bílkovin

  Omega 3 je esenciální mastná kyselina a musí být proto získávána ze stravy. Pro ty, kteří nejedí ryby nebo nejsou schopni do svého jídelníčku zařadit doporučené porce, jsou omega-3 doplňky skvělou alternativou. Kapsle PhD Omega 3 obsahují 550 mg důležitých mastných kyselin s dlouhým řetězcem
  Suplementace omega 3 se rychle stává jedním z nejoblíbenějších doplňků. Omega 3 mastné kyseliny oblíbené nejen u silových a vytrvalostních sportovců jsou životně důležité pro vnitřní rovnováhu lidského těla a mysli. Omega 3 nenasycené mastné kyseliny napomáhají optimální funkci mozku a srdce a jsou nezbytným doplňkem stravy sportovců s vysokým příjmem bílkovin.
  Doplněk je vhodný pro všechny zaměřené na:
  – Vysokoproteinovou dietu
  – Produkt je vhodný pro všechny jedince, kteří nekonzumují ryby, nebo nejsou schopni do svého jídelníčku dostat doporučené množství omega 3 tuků

  více o produktu

  PhD ZMA 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 358 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  PhD ZMA 90 kapslí 2+1 ZDARMA

  – 30 mg zinku / 450 mg hořčíku / 10,5 mg vitamínu B6
  – Pomáhá snižovat únavu a únavu
  – Podporuje hormonální rovnováhu
  – Organicky vázaný zinek (chelátová vazba)
  – Organicky a anorganicky vázaný hořčík (chelátová vazba + pufr)
  – Bioaktivní forma vitamínu B6

  PhD ZMA® je vyrobeno přesně dle původního, patentovaného vzorce ZMA®, to vše  pro podporu nárůstu svalové hmoty a síly. Zcela přírodní receptura je účinná směs vitamínů a minerálů, který pomáhá snižovat únavu, napomáhá regeneraci a podporuje kvalitu spánku.
  Doplněk je vhodný pro všechny zaměřené na:
  – efektivní regeneraci, zejména pro silové a vytrvalostní sportovce. Vhodné pro vegany.

  více o produktu

  Orangefit Diet 850 g - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 549 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Orangefit Diet 850 g - všechny příchutě

  – 100% rostlinná náhrada stravy
  – Kompletní zdroj bílkoviny, sacharidů, vitamínů i minerálů
  – Příchuť borůvka, čokoláda a vanilka
  – Zdroj proteinu – prémiový evropský hrách
  – Zdroj sacharidů a vlákniny – mletý oves
  – Zelený čaj
  – Komplex vitamínů a minerálů
  – Slazeno pouze steviol-glykosidy
  – Bez umělých sladidel a jakýchkoli syntetických přísad

  Zeštíhlující koktejl a sofistikovaný zdroj živin pro všechny, kteří milují jídlo. 13 kompletních jídel v balení, stačí přidat vodu.

  #1 v renomovaném testu nezávislých spotřebitelů The Consumentenbond 

  The Consumentenbond je nezávislá spotřebitelská asociace v Beneluxu s více než sedmdesátiletou tradicí. Její činnost spočívá ve výzkumu produktů na trhu a poradenství pro koncového spotřebitele. V prosinci 2020 tato asociace uspořádala velký evropský test produktů z kategorie náhrada stravy v rámci 26 značek. Orangefit Diet získal v této kategorii 1.místo ! V obří konkurenci desítek jiných produktů jej získal díky nejvyššímu obsahu proteinu, nejvyšší kvalitě sacharidů a tuků, 100% rostlinným složením, vysokým obsahem vlákniny, nulovým obsahem přidaného cukru a nulovým obsahem umělých sladidel. (Viz Hrachový protein – kvalitní bílkovina pro nové tisíciletí).

  Proč Orangefit Diet?

  Orangefit Diet je plnohodnotná zeštíhlující strava, včetně všech důležitých esenciálních aminokyselin, vlákniny a nenasycených tuků, která je zkombinována se všemi vitamíny a minerály, které potřebujete. S osvěžujícím zeleným čajem a prémiovým hrachovým proteinem. Perfektní jako velmi chutná náhrada za každodenní snídani, oběd nebo večeři.

  Nejen pro pěknou postavu a perfektní kondici, ale také pro skvělý pocit

  Cítit se skvělé…být ve své kůži…neřešit problém s knoflíkem u kalhot, ale také být v kondici a ve formě…mít dostatek energie…chytit rychle druhý dech .  S našimi dietními koktejly a rozumným dietním programem včetně pohybových aktivit, svého cíle dosáhnete velmi rychle. Nahrazením jednoho jídla denně vám Diet pomůže šetrnou cestou udržet hmotnost. Nahrazením dvou jídel denně vám Diet pomůže šetrnou cestou tuk odbourávat.

  Meal replacement, který budete mít rádi

  Díky 100% rostlinnému původu a zvolený prémiovým ingrediencím má Diet lahodnou příchuť. Proč pít nápoje se syntetickými přísadami, které mají umělou chuť a nejasný původ obsažených složek, když si můžete dopřát to nejčistší a nejlepší. Diet Orangefit je MRP shake, který vám bude chutnat a který budete mít rádi. Slazený je pouze steviol-glykosidy, příchuť borůvka je dochucená džusem z černého rybízu a krásnou barvu jí dodává prášek z červené řepy.

  více o produktu

  Orangefit Protein 450 g - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 379 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Orangefit Protein 450 g - všechny příchutě

  – Prémiový rostlinný protein z evropského žlutého hrachu
  – Vyrovnaný aminokyselinový profil
  – 98% biodostupnost
  – Pět lahodných příchutí (přírodní aroma)
  – Slazeno steviol-glykosidy
  – Perfektní rozpustnost
  – Stačí přidat vodu nebo přidat do smoothie či jídla

  Vyberte si z 5 jedinečných, lahodných rostlinných příchutí. Stačí přidat vodu, nebo přidat do smoothies a koktejlů!

  Proč Orangefit Protein?

  Orangefit Protein je kompletní zdroj bílkovin se všemi důležitými aminokyselinami, včetně těch esenciálních. Jde o naprosto čistý, rostlinný protein evropského původu, dostupný v pěti  lahodných příchutích. Prémiový žlutý hrášek nejvyšší kvality je naší skutečnou hvězdou a optimálním, panensky čistým zdrojem lehce stravitelných bílkovin. Produkt neobsahuje živočišné přísady, plniva a umělá sladidla. Vyberte si z pěti příchutí, ochucených přírodní vanilkou, čokoládou, nebo ovocem. (Viz Hrachový protein – kvalitní bílkovina pro nové tisíciletí).

  Proč kvalitní bílkoviny s obsahem důležitých esenciálních aminokyselin?

  Esenciální aminokyseliny jsou pro naše tělo nepostradatelné (neumí si je vytvořit samo), proto musí být přijímány v rámci stravy. Náš Protein představuje velmi kvalitní a vyvážený zdroj všech důležitých esenciálních aminokyselin, charakteristický je optimální obsah BCAA, glutaminu a lyzinu, ale také argininu,  glycinu a všech dalších důležitých aminokyselin.  Bílkoviny obecně jsou hlavními stavebními látkami lidského těla. Celé naše tělo je složeno z proteinů – orgány, svaly, kůže i vlasy. Takže ať už jste sportovec, nebo intelektuál, potřebujete svůj denní příjem bílkovin. Pro základní fungování, pohyb, energii, vrcholný výkon, ale také pro regeneraci svalů a další důležité každodenní úkoly. S naším Orangefit Proteinem si můžete být jisti, že máte dostatek důležitých aminokyselin pro každý den!

  Skvělá chuť a skvělý pocit

  Po proteinovém shaku byste se měli cítit skvěle. Proto si myslíme, že je důležité nejen to, aby Orangefit Protein chutnal dobře a byl vyroben z nejlepších ingrediencí, ale také aby na něj Vaše tělo dobře reagovalo. Takže žádný mléčný cukr, lepek, sója, neplnohodnotné zdroje bílkovin a umělá sladidla.

  Vanilka a čokoláda jsou klasika, spousta z nás se bez nich neobejde. Ale pokud už jste si odvanilkovali a odčokoládovali svoje, a chcete si vybrat i z jiných příchutí, máme pro vás i banán, jahodu a mango/broskev. V Orangefit se opravdu snažili, ať už sáhnete po kterékoli, neuděláte chybu. Všechny jsou top.

  více o produktu

  Orangefit Protein 1000 g - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 649 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Orangefit Protein 1000 g - všechny příchutě

  – Prémiový rostlinný protein z evropského žlutého hrachu
  – Vyrovnaný aminokyselinový profil
  – 98% biodostupnost
  – Pět lahodných příchutí (přírodní aroma)
  – Slazeno steviol-glykosidy
  – Perfektní rozpustnost
  – Stačí přidat vodu nebo přidat do smoothie či jídla

  Vyberte si z 5 jedinečných, lahodných rostlinných příchutí. Stačí přidat vodu, nebo přidat do smoothies a koktejlů!

  Proč Orangefit Protein?

  Orangefit Protein je kompletní zdroj bílkovin se všemi důležitými aminokyselinami, včetně těch esenciálních. Jde o naprosto čistý, rostlinný protein evropského původu, dostupný v pěti  lahodných příchutích. Prémiový žlutý hrášek nejvyšší kvality je naší skutečnou hvězdou a optimálním, panensky čistým zdrojem lehce stravitelných bílkovin. Produkt neobsahuje živočišné přísady, plniva a umělá sladidla. Vyberte si z pěti příchutí, ochucených přírodní vanilkou, čokoládou, nebo ovocem. (Viz Hrachový protein – kvalitní bílkovina pro nové tisíciletí).

  Proč kvalitní bílkoviny s obsahem důležitých esenciálních aminokyselin?

  Esenciální aminokyseliny jsou pro naše tělo nepostradatelné (neumí si je vytvořit samo), proto musí být přijímány v rámci stravy. Náš Protein představuje velmi kvalitní a vyvážený zdroj všech důležitých esenciálních aminokyselin, charakteristický je optimální obsah BCAA, glutaminu a lyzinu, ale také argininu,  glycinu a všech dalších důležitých aminokyselin.  Bílkoviny obecně jsou hlavními stavebními látkami lidského těla. Celé naše tělo je složeno z proteinů – orgány, svaly, kůže i vlasy. Takže ať už jste sportovec, nebo intelektuál, potřebujete svůj denní příjem bílkovin. Pro základní fungování, pohyb, energii, vrcholný výkon, ale také pro regeneraci svalů a další důležité každodenní úkoly. S naším Orangefit Proteinem si můžete být jisti, že máte dostatek důležitých aminokyselin pro každý den!

  Skvělá chuť a skvělý pocit

  Po proteinovém shaku byste se měli cítit skvěle. Proto si myslíme, že je důležité nejen to, aby Orangefit Protein chutnal dobře a byl vyroben z nejlepších ingrediencí, ale také aby na něj Vaše tělo dobře reagovalo. Takže žádný mléčný cukr, lepek, sója, neplnohodnotné zdroje bílkovin a umělá sladidla.

  Vanilka a čokoláda jsou klasika, spousta z nás se bez nich neobejde. Ale pokud už jste si odvanilkovali a odčokoládovali svoje, a chcete si vybrat i z jiných příchutí, máme pro vás i banán, jahodu a mango/broskev. V Orangefit se opravdu snažili, ať už sáhnete po kterékoli, neuděláte chybu. Všechny jsou top.

  více o produktu

  Viridian Sport Electrolyte Fix 100 ml

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 220 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Viridian Sport Electrolyte Fix 100 ml

  – Koncentrát pro iontový nápoj
  – Pochází z jezera Salt Lake v Utahu
  – 100% přírodní zdroj minerálů

  Koncentrát pro iontový nápoj s účinným obsahem ionizovaných (aktivních forem) minerálů z jezera Salt Lake (Utah). 100% čistota! Neobsahuje umělá barviva, ani umělá sladidla. (Viz – Chytré iontové nápoje – pro 100% čistý sportovní výkon).
  Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:
  – Podporu výkonu při sportu
  – Podporu koncentrace v zaměstnání

  více o produktu

  Nordbo Scandinavian Omega 3 Trout Oil 120 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 549 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Nordbo Scandinavian Omega 3 Trout Oil 120 kapslí

  – #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil ve formě kapslí
  – Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
  – Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
  – Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
  – Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)

  Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

  více o produktu

  Nordbo Scandinavian Omega 3 Trout Oil 200 ml

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 549 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Nordbo Scandinavian Omega 3 Trout Oil 200 ml

  – #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil
  – Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
  – Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
  – Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
  – Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)

  Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

  více o produktu