Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

ForActiv Plzeň – Fitness & Wellness SHOP

Speciální nabídka

Níže naleznete výrobky, které na naší kamenné prodejně momentálně nabízíme za zvýhodněnou cenu nebo v kombinaci s druhým zdarma. Všechny speciální nabídky se týkají pouze kamenné prodejny a platí vždy do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.

  Pre Worx 480g borůvka

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 649-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Pre Worx 480g borůvka

  PRE WORX – sofistikovaný před-tréninkový stimulátor a vitalizér
  Před-tréninková formule pro všechny, kteří chtějí vytěžit z tréninku maximum, a to bez nežádoucích vedlejších účinků způsobených nadměrnou konzumací stimulátorů s ultra-vysokým obsahem kofeinu (třes, nevolnost atd.). PRE WORX na rozdíl od těchto produktů obsahuje vyváženou kombinaci kofeinu a guarany, kdy je stimulační účinek rozprostřen po celou dobu výkonu, to vše bez nežádoucích propadů po ukončení výkonu.
  Dalšími složkami jsou beta-alanin, citrulin-malát, taurin, tyrosin a kreatin, které dohromady umožňují trénovat tvrději a lépe tak dosahovat vytyčených cílů. PRE WORX je navržený pro všechny, kteří chtějí maximálně posílit svalovou pumpu a zlepšit výkon. Produkt je slazen steviol-glykosidy a sukralózou.
  Hlavní benefity produktu:
  – Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  – Sofistikovaná kombinace stimulátorů (kofein + guarana)
  – 4 g Citrulin Malátu v dávce
  – 3,5 g Beta-Alaninu v dávce
  – 2,5 g AAKG v dávce
  – 500 mg vitamínu C v dávce
  – Aditivum dalších synergních složek (taurin, tyrosin, kreatin..)
  – Produkt je slazen steviol-glykosidy a sukralózou
  Produkt je vhodný všechny zaměřené na:
  – Před-tréninkovou stimulaci
  – Posílení svalové pumpy
  – Maximalizaci tréninkových výsledků
  Značka Nutriworks
  Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
  NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

  více o produktu

  Intra Amino BCAA 375g Barel 2,2l ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 599-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Intra Amino BCAA 375g Barel 2,2l ZDARMA

  CÍL: KOMPLEXNÍ INTRATRÉNINKOVÉ PALIVO PRO SILOVÝ A OBJEMOVÝ TRÉNINK
  Intra Amino BCAA je nejpokročilejší intra-tréninkový nápoj, jaký lze momentálně najít. Obsahuje BCAA + EAA + betain + L-glutamin + L-citrulin + elekrolyty + vitamín B6. V žádném jiném doplňku stravy zaměřeném na přímou podporu tréninku tyto složky nenaleznete.
  Intra Amino BCAA je určený pro maximální podporu výkonu, výsledků, oddálení únavy a posílení regenerace. V jedné dávce poskytnete tělu přes 8 g EAA, 6 g BCAA, 1000 mg betainu, 2000 mg L-glutaminu, 3000 mg L-citrulin malátu, elektrolyty a vitamín B6.
  Při kombinaci a množství těchto složek dostane váš trénink úplně novou úroveň – zvýšíte výkon, oddálíte únavu, zrychlíte a zeefektivníte budování svalové hmoty a rovněž i zlepšíte regeneraci.
  SPECIFIKUM: EAA + BCAA + L-GLUTAMIN = 100% FERMENTOVANÁ FORMA
  Všechny použité aminokyseliny v Intra Amino BCAA jsou vyrobeny fermentační technologií. Použitá technologie je garancí nejvyšší čistoty aminokyselin a maximální využitelnosti.
  Hlavní benefity produktu:
  – Silná intratréninková matrix
  – 15 prověřených složek = 8g EAA, 6g BCAA, 1g Betain, 2g Glutamin, 3g Citrulin malát + elektrolyty a Vitamín B6
  – 100% Fermentovaná forma použitých aminokyselin
  – Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
  – Nejvyšší rating použitých surovin
  – Made in Canada
  Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
  – Maximální tréninkový výkon
  – 100% efektivní trénink
  – Svalový objem a síla
  – Rychlá potréninková regenerace
  ADAPT NUTRITION – BE STRONG, ADAPT
  Produkty, které fungují. To je hlavním mottem profesionální značky sportovní výživy Adapt Nutrition. Zakladatelem je britský specialista Adam Dickinson, který využil své dlouholeté zkušenosti v oboru, a v roce 2014 založil nezávislou značku zaměřenou výhradně na funkčnost. Sofistikovaná struktura společnosti a exkluzivní kosmopolitní vztahy umožňují dosah na nejvyšší možnou kvalitu vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Samotný název značky vychází z pojmu adaptace. Má-li se i Vaše tělo přizpůsobit Vašim cílům, vyžaduje správnou výživu ve správný čas tak, aby dobře zvládlo stres a zatížení, které na něj během tělesného tréninku ukládáte. A přesně k tomuto účelu jsou všechny produkty značky Adapt Nutrition sestaveny.

  více o produktu

  Collagen Flex Aid 140g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 249-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Collagen Flex Aid 140g

  Komplexní podpora kloubů s obsahem patentovaným kolagenových peptidů Fortigel® doplněných o MSM, Camu camu a šípky pro optimální kolagenovou syntézu.
  Zaměření produktu:
  – Pevné a ohebné klouby
  – Mobilita
  – Podpora aktivního životního stylu
  – Podpora při špatné kondici kloubů
  Jak produkt funguje?
  U kolagenových peptidů Fortigel® byl vědecky prokázán účinek na kloubní chrupavku (více informací na webu eFIA.cz). Fortigel obsahuje kolagen typu 2, který se vyskytuje nejvíce právě v chrupavkách. Ty s věkem nebo nadměrnou fyzickou námahou oslabují, proto je suplementace kolagenu účinnou formou pomoci.
  MSM neboli methyl sulfonyl methan je zdrojem síry, která je stejně jako kolagen důležitou stavební součástí lidských tkání.
  Camu Camu je extrémně bohaté na vitamín C, antioxidant, který má vliv na kolagenovou syntézu. Jeho zdrojem jsou i šípky, u nichž byl rovněž potvrzen vliv na ohebnost a stav kloubní chrupavky.

  více o produktu

  High Potency Digestive Aid 90 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 299-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  High Potency Digestive Aid 90 kapslí

  Unikátní směs enzymů, betainu, zázvoru a máty pro komplexní podporu zažívacího traktu.
  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  – Podporu trávícího systému
  – Protizánětlivý a čistící účinek
  – Snížení hladiny homocysteinu
  Čistota produktu
  – Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher
  – Všechny složky jsou 100% aktivní
  – Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku
    (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého
    obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety)
  – Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
  – Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
  – Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané
    cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

  více o produktu

  Diet Protein 900g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 599,- PLATNOST DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Diet Protein 900g

  Jsme pevně přesvědčeni o tom, že náš Diet protein je nejsofistikovanějším nápojem typu „shake“ nabízeným na současném trhu. Využili jsme našich dlouholetých zkušeností a nejnovějších, moderních technologií k vytvoření produktu, který je speciálně sestaven pro všechny sportovce, jejichž cílem je zdravé, vytvarované tělo s minimem tuku.
  Diet Protein obsahuje unikátní bioaktivní peptidy & 100% doporučené denní dávky vápníku.

  Diet Protein využívá unikátní poměr speciálního, čištěného syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu, který poskytuje bezkonkurenční obsah bioaktivních frakcí (peptidů), které jsou zdrojem kvalitní esenciálních aminokyselin. Diet Protein obsahuje také naturální formu vápníku. Diet Protein obsahuje pouze špičkové zdroje bílkovin, neobsahuje levné, neplnohodnotné, či nekvalitní zdroje bílkovin jako je: sušená syrovátka, sušené mléko, soja, sušený vaječný bílek, kolagen a další. Porovnejte si vždy prosím složení Diet Proteinu s jakýmkoliv konkurenčním produktem z této kategorie.

  Diet Protein obsahuje Clarinol CLA

  Zatímco jiné nápoje obsahují obvykle „no name“ CLA v nízkých dávkách, Diet Protein obsahuje 3,2g CLA

  Diet Protein poskytuje další špičková aditiva

  Každá dávka Diet Proteinu je obohacena o další důležité přísady. 95% extrakt ze zeleného čaje je přidán pro svou důležitou roli, další složkou jsou probiotické kultury Lactospore.

  Diet Protein má velmi nízký Glykemický Index

  Diet Protein obsahuje pouze minimum laktózy a neobsahuje žádná aditiva jednoduchých cukrů ani maltodextrin. To je perfektní informace pro všechny, kteří si hlídají příjem sacharidů.

  Diet Protein přináší variaci příchutí, na které se budete opakovaně těšit.

  Vyrobeno v souladu s nejvyššími standardy kvality. Diet Protein je vyroben z čerstvých surovin na moderních továrních linkách Reflex Nutrition v Anglii a to v souladu s normami kvality ISO9001,každá šarže je veřejně testována na obsah bílkovin a vyrobena ze 100% zelené energie.

  více o produktu

  L-Glutamin 600g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 599-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  L-Glutamin 600g

  Produkt z obsahem 100% čisté formy aminokyseliny L-glutamin, získané fermentační technologií. L-glutamin neboli (2S)-2-amino-4-karbamoyl-butanová kyselina je neesenciální aminokyselina podílející se na syntéze bílkovin. Je spojena s udržováním tzv. pozitivní dusíkové bilance a vylučováním odpadních látek z těla.

  více o produktu

  Joint Complex 90 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 399,- / PLATNOST DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Joint Complex

  Unikátní kloubní výživa, která má díky kombinaci účinných složek, rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a aminokyselin ultimativní účinek, co jen těžko hledá konkurenci. Mezi hlavní složky této směsi patří vitamín C, mangan a glukosamin, všechny z přírodních a 100% čistých zdrojů, bez pojidel a ve veganské kapsli.

  ● Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry kategorie Kosher

  ● Všechny složky jsou 100% aktivní

  ● Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu (značka Viridian nevyužívá levnější tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50%) 

  ● Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky

  ● Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany

  ● Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou

  více o produktu

  Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 549-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

  Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.

  Zaměření:  silové sporty, svalová hmota a síla.
  VemoHerb Ecdysterone obsahuje vysokoprocentní  95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, který je izolován z rostliny Leuzeae Carthamoides. 

  více o produktu