Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Archiv

ForActiv Plzeň – Aktuality

Změna otevírací doby

24.09.2018

Dne 28.9  bude naše prodejně zavřena z důvodu státního svátku 🙂

Děkujeme za pochopení Katka a Martina


Odvodnění – jak se zbavit přebytečné vody v těle

09.09.2018

Životadárná voda může být v nadměrném množství problém

Voda je životodárná, může se ale stát problémem, pokud ji zadržujeme v těle. Je nezbytná pro všechny životní pochody v organismu a lidské tělo je ze 70 % tvořeno právě vodou. U malých dětí je toto procento ještě vyšší. Pokud poklesne obsah vody v organismu o pouhé 2 %, hrozí dehydratace a velké zdravotní problémy. Pokud ale tělo vodu zadržuje, nepřináší to také nic dobrého.

V dnešním článku se budeme věnovat příčinám i důsledkům zadržované vody v těle a poradíme, jak s touto nepříjemností zatočit.

Pokračovat ve čtení » Odvodnění – jak se zbavit přebytečné vody v těle


12.9 rozdáváme v Plzni k nákupu dárečky :-)

Na plzeňské prodejně jsme si pro vás nachystaly na středu 12.9 akcičku 🙂

Stačí nakoupit nad 100kč a dostanete k nákupu šejkr  ZDARMA !

Těšíme se na vaši návštěvu Katka a Martina


Jaké sacharidy zvolit pro co nejlepší vytrvalostní výkon?

29.08.2018

Následující článek je určen všem, kteří se věnují vytrvalostním sportům a chtějí podpořit výdrž i výkon účinnými formami sacharidů. Na trhu najdeme nepřeberné množství produktů, vybrat mezi nimi však není až tak obtížné. Často platí, že čím nablýskanější obal, tím nekvalitnější výrobek. Velmi se také vyplatí optat se mezi čtyřma očima sportovců, kteří se vytrvalostním disciplinám věnují profesionálně. Velmi rychle přijdete na to, že produkty nejvíce na očích ve skutečnosti nikdo nechce, protože jsou nepoužitelné.

Jak tedy vybírat? Stačí chvíli pátrat, a hned objevíte, že kvalitních možností je dostatek. Špičku představují ty sacharidy, které se rychle a účinně vstřebávají, jsou šetrné k zažívacímu traktu a díky své unikátní struktuře mají prokazatelný vliv na zvýšení výkonu. Jde o sacharidy vyrobené ze škrobu (konkrétně specifických frakcí amylopektinu) a fruktózu s maltodextrinem v poměru 2:1. Pojďme se na ně podívat.

Pokračovat ve čtení » Jaké sacharidy zvolit pro co nejlepší vytrvalostní výkon?


Nemůžete spát? 1.díl

Dvacet tipů, jak rychle usnout

Je jen málo věcí horších než probděné noci, kdy se jen převalujete a nemůžete usnout. Ať už vás trápí práce, finance nebo se jedná jen o nespavost, když nemůžete spát, následky jsou mnohem vážnější než jen pouhá únava následující den.

Spánek je jedna z nejdůležitějších potřeb pro zachování zdraví těla. Podle časopisu Journal of Clinical Sleep Medicine vede přerušení spánku (alespoň sedm hodin) ke snížení pozornosti, depresím a potížím při přemýšlení. Také může způsobit tloustnutí a zvýšit riziko různých nemocí. Existuje také hledisko ekonomické – nespavost je spojena se ztrátou produktivity, absencemi v práci, pracovními úrazy a následnými vysokými náklady na zdravotní péči.

Přestože to vypadá, že nedostatkem spánku trpí hodně lidí, nespavost a poruchy spánku nejsou normální a je potřeba je řešit. Pokud se vám stále nedaří zamhouřit oči, vyzkoušejte 20 osvědčených rad včetně užití přírodních doplňků. Vaše tělo vám poděkuje!

Proč nemůžete spát? Pravděpodobně trpíte nějakou formou insomnie.

Věděli jste, že jeden z pěti lidí někdy v životě trpěl nespavostí? Vlastně je to jedna z nejčastěji vyslovovaných vět u lékaře: Pane doktore, nemůžu spát. A co je insomnie? Je to porucha spánku, která může snížit kvalitu života a celkové zdraví. Někteří lidé mají potíže s usínáním, jiní zase s tím, aby spali v kuse několik hodin.

Insomnie je definována jako porucha spánku, která se vyskytuje nejméně třikrát týdně po dobu alespoň jednoho měsíce. Ačkoli studie uvádějí, že těžké formy insomnie vznikají i čtyři roky. Dospělí potřebují asi sedm hodin spánku, děti devět hodin. Pokud vy nebo někdo z rodiny nespíte v noci kvalitně, můžete trpět insomnií, což může napravit změna jídelníčku nebo životního stylu.

Pokračovat ve čtení » Nemůžete spát? 1.díl


3.9 v Plzni slavíme :-)

3.9 slaví Martina z plzeňské prodejny 3 roky ve firmě …

A proto máme na tento den naplánovanou oslavu , kdy ale dárečky dostanete každý zákazník 🙂

Ke každému nákupu dostanete dáreček v podobě proteinové tyčinky.

Ke každému nákupu nad 200kč dostanete zdarma proteinový krém 🙂

Samozřejmostí je, že budeme mít pro vás napečeno  a můžete si u nás dát kávu 🙂

Těšíme se na vás v pondělí Katka a Martina 🙂


Změna otevírací doby: Plzeň

16.08.2018

21.8.2018 budeme mít na naší Plzeňské prodejně celý den zavřeno z důvodu inventury…

Děkujeme z pochopení 🙂


Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu, díl 2. – změna životosprávy

13.08.2018

Kdybychom změřili testosteron našim předkům, kteří se narodili před sto lety, pravděpodobně bychom zjistili vyšší hodnoty, než mají muži dnes. Hladina testosteronu vlivem civilizačních faktorů postupně klesá a s tím přichází chronická únava, snížený výkon a pokles libida i celkové kondice. je tedy namístě uvažovat, jak tomu předejít.

Už víme, že jedním z efektivních způsobů, jak rychle a přímo podpořit zvednout hladinu testosteronu, je kombinace protodioscinu, zinku a acetyl l-karnitinu. Více se o této kombinaci můžete dočíst zde.

Mimo to však existují i další způsoby, jak testosteron podpořit. A jejich efekt nemusí trvat dlouhé měsíce. Naopak, pokud zařadíte následující body do své životosprávy, můžete pocítit změnu v horizontu dnů.

Pokračovat ve čtení » Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu, díl 2. – změna životosprávy


Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu?

Zvyšování hladiny testosteronu bývá v souvislosti se sportem často spojováno s užíváním nelegálních dopingových látek, které však mohou mít nežádoucí vedlejší účinky a u testovaných sportovců vede odhalení jejich užívání až k zákazu činnosti. Naštěstí existuje i účinná cesta, jak testosteron povzbudit pomocí legálních a přirozených doplňků. Jako velmi zajímavá se jeví suplementace acetyl-L-karnitinu, protodioscinu a zinku. Každá z těchto látek v souvislosti s testosteronem prokazatelně funguje i samostatně a díky různým mechanismům se pak jejich kombinací účinky ještě posilují.

Pokračovat ve čtení » Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu?


Soutěž v Plzni :-)

SOUTĚŽ PLZEŇ!

Od 13.8 do 17.8 bude v Plzeňské prodejně probíhat soutěž o tyto zajímavé balíčky od @energybodysystems
Pravidla jsou jednoduchá,stačí nakoupit nad 1200kč a pak už jen čekat zda vás vylosujeme😉Výherci budou dva a jaký z těchto balíčků si odnesete bude jen na vás😎🤗
#plzen #kollarova22 #fitness #shop #soutez #foractiv #fitnesshop

XXL Whey Protein + BCAA drink

XXL Whey Protein + Volume Matrix

Těšíme se na naši návštěvu ForActiv Plzeň