Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Archiv

ForActiv Plzeň – Aktuality

AIMTEC Open Race Plzeň – Radeč – Plzeň

21.05.2019

V sobotu 18.5  se konal cyklomaraton AIMTEC Open Race na louce U Svatého Jiří v Plzni. Jsme moc rády, že jsme se mohly zúčastnit tohoto závodu jako sponzoři.

Sice celý týden pršelo, nicméně nás sluníčko nenechalo ve štychu 🙂 Celá organizace závodu byla na jedničku. Pánové  Pavel Šticha a Jirka Novotný neponechali nic náhodě.

Den začal dětskými závody, které byli rozděleny do několika kategorií. Pak byla možnost zúčastnit se Rodinného Decathlonu aneb Desetiboje trochu jinak.

V 11:30 byl odstartován velký závod, který byl rozdělen na dvě  trasy, 37km a 65km.

  

Pokračovat ve čtení » AIMTEC Open Race Plzeň – Radeč – Plzeň


VADNÁ ŠARŽE PRODUKTU: PURASANA CHLORELLA POWDER BIO 200g

20.05.2019

UPOZORNĚNÍ – VADNÁ ŠARŽE PRODUKTU: PURASANA CHLORELLA POWDER BIO 200g (SUPER GREENS), ČÍSLO ŠARŽE CB045I17/12

Na základě upozornění belgického výrobce zn. PURASANA, stahujeme vadnou šarži produktu CHLORELLA POWDER BIO 200 g (SUPER GREENS).

Informace výrobce k produktu:

Důvod: závada jakosti
Kód položky: PURASG07
Číslo šarže: CB045I17/12
Prodáno v období: 20/12/2017 and 3/07/2018
Expirace: 30/12/2020
 
Prosíme o kontrolu šarže v případě, že jste tento produkt nakoupili a kontaktujte nás. Společnost Purasana garantuje vrácení peněz, případně výměnu zboží.

Ideální svačinky na výlety

16.05.2019

Začíná období výletů a určitě budete přemýšlet nad výbornou , ale výživnou svačinkou. Určitě vyzkoušejte snacky od značky Nutrisslim 🙂
Bio Super paleo snack
Směs para ořechů, moruší, kakaa a sušených kokosových plátků = ideální svačinka s nepřekonatelnými výživovými vlastnostmi. Lze konzumovat samotné kdykoli během dne, zalít jogurtem nebo mlékem. Paleo snack dodá pocit sytosti, zároveň se budete cítit lehce a dodáte tělu potřebné živiny. Vhodné pro paleo nebo LCHF dietu.
Bio Super Berry Snack
BIO směs Super Berry Snack je ideální jako svačinka mezi hlavními jídly, když máte chuť na sladké. Skládá se ze tří superpotravin – moruše, inky a goji. Jde o ideálního společníka na výlety.

The Protein Ball Co: proteinové kuličky

The Protein Ball CoTM je anglická značka založená manželi Mattem a Hayley. Protein Balls jsou ručně vyráběné kuličky z výhradně přírodních ingrediencí s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. Neobsahují žádné chemické přísady, ani umělá sladidla. Nabízejí poctivou kvalitu, chuť a stravitelnost, která je sestavena nejen pro jazyk, ale také pro tělo a skvělý pocit. Proto se Protein Balls staly v oblasti kvalitních fitness a wellness produktů skutečným best-sellerem.


Energie ZDARMA!

09.05.2019

Na naší prodejně máme pro vás nachystanou energii na cestu, takže pokud máte vybité baterky a čeká vás  trénink ,

tak si od nás odneste Energy Gel od značky High5 ZDARMA! 🙂


Ochutnávka :Crunch Bar 64g

07.05.2019

Dnes můžete na naší prodejně ochutnat naši žhavou novinku 🙂 Crunch Bar 64g 

Warrior Crunch = proteinová tyčinka s nízkým obsahem sacharidů a vynikající chutí, která se hodí jako zdroj bílkovin po tréninku i jako svačinka pro kteroukoli denní dobu

Najdete jí v 5 příchutích : čokoláda/ořech, čokoláda/kokos, bílá čokoláda, malinový koláč a slaný karamel 🙂

Přijďte ochutnat, těšíme se na vás Katka a Martina


Novinky:Crunch Bar 64g

CRUNCH BAR
1# MARKET LEADING PROTEIN BAR
Warrior Crunch jsou možná ty nejprodávanější a nejchutnější proteinové tyčinky s nízkým obsahem sacharidů, které se kdy objevily na evropském trhu. Bohatá chuť tyčinky vzniká v několika vrstvách, kterými je tyčinka přelitá, a hlavně v křupavém jádru. Jakmile jednou ochutnáte Warrior Crunch, už nebudete chtít jinou proteinovou tyčinku.
Hledáte tu nejchutnější proteinovou tyčinku? Pak už jste ji našli! Warrior Crunch jsou výsledkem dvanácti měsíčního výzkumu a vývoje, kdy se pracoval 24 hodin denně na dosažení složení, které by dalo vzniknout tyčince s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, nízkým obsahem sacharidů a zároveň chutí tyčinky, kterou bychom jinak považovali za sladkost. V tyčince Crunch naleznete 20 gramů kvalitní bílkoviny polité božskou vrstvou úžasně tekutého karamelu a zabalené do lahodné čokolády. Warrior Crunch obsahují téměř tolik proteinu jako kuřecí prsa, chutnají ale jako dezert oceněný Michelinskou hvězdou. Jen 2.3 g cukru na tyčinku dělá z Warrior Crunch perfektní tyčinku pro kontrovaný příjem sacharidů a hodí se také, i pokud chcete hubnout.

  

Pokračovat ve čtení » Novinky:Crunch Bar 64g


AIMTEC OPEN RACE 18.5

03.05.2019

Jsme moc rádi , že se můžeme zúčastnit těchto závodů , jako jedni ze sponzorů 🙂 Postaráme se o suplementaci před závodem , v průběhu a i po závodu 🙂 Energie na cestu od nás úplně zdarma a samozřejmě i poradenství ………

A co je vlastně AIMTEC Open Race?

Den plný sportu a zábavy pro celou rodinu to je AIMTEC Open Race. Sportovní akce určená pro širokou veřejnost v jakémkoli věku se uskuteční 18. května v Plzni Doubravce U sv. Jiří.

Pro cyklisty bude připraven CYKLOMARATON Plzeň – Radeč – Plzeň, který vás zavede do Přírodního parku Radeč na vrchol Brno (výška 718 m.n.m.). Údolím Berounky a podél Korečnického potoka budete stoupat na hřeben Radče, kde je nejvyšší kóta závodu (vrchol Brno). Pak trasa převážně klesá a přes Osek projedete oblastí Kokotských rybníků do údolí řeky Klabavy. Do Plzně se vrátíte přes Novou Huť a Zábělou. Vybrat si můžete ze dvou tras v délce 37 a 65 km. Trasa je vedena převážně po lesních a polních cestách v překrásné přírodě.

Pokračovat ve čtení » AIMTEC OPEN RACE 18.5


Co je funkční trénink a proč je pro vás důležitý

23.04.2019

Funkční trénink aktuálně patří ve světě fitness mezi nejčastěji skloňované termíny. Co si však pod pojmem funkční trénink představit? Není snad každé cvičení svým způsobem funkční? Obecně by se dalo říci, že každé cvičení samozřejmě plní svou funkci a proto je tedy funkční. Funkční trénink ve smyslu, ve kterém s ním budeme pracovat pro potřeby tohoto článku, je však trochu odlišný. V ideálním případě by se mělo jednat o trénink, který vám pomůže vykonávat vaše běžné denní nebo sportovní činnosti kvalitněji a efektivněji. Funkční trénink by vám měl pomoci vybudovat sílu, kondici, dovednosti a mobilitu, které následně budete moci využít i mimo posilovnu ve „skutečném světě“.

Pokračovat ve čtení » Co je funkční trénink a proč je pro vás důležitý


Rozdáváme vločky

Od pondělí 23.4 rozdáváme ke každému nákupu nad 199kč 1kg vloček značky Morflake

 

Akce platí do rozdání zásob 🙂