Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Archivy

ForActiv Plzeň – Aktuality

Uzavření prodejny

16.03.2020

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

Z důvodu nařízení vlády ČR v souvislosti se šířením koronaviru jsme se rozhodli, že naše prodejny v Brně, Plzni a v Ostravě budou pro maloobchodní zákazníky uzavřeny a to minimálně do 24.3.2020.

Internetové a telefonické objednávky budou dále vyřizovány beze změny a doručovány Vám, našim zákazníkům, Českou poštou a běžnými dopravci. Současně do 24.3.2020 rušíme i rozvoz zboží z prodejny Brno.

Prodejny zůstanou zavřeny do odvolání a pevně věříme, že to pomůže omezit osobní kontakt s dalšími lidmi a tím přispět k rychlejší stabilizaci celkového dění v naší společnosti.

Držme si palce, aby toto období trvalo co nejkratší dobu a abychom se s Vámi mohli opět setkávat i na našich prodejnách.

O dalším postupu Vás budeme v závislosti na vývoji situace informovat.

                                                                                                       ForActiv.cz


Adaptogeny – úleva od stresu, úzkosti a vyčerpání

10.03.2020

Práce, soukromý život, peníze, účty a nedostatek spánku. To jsou nejčastější (ale zdaleka ne všechny) spouštěče stresu. Moderní doba nás udělala náchylnější k emočním i duševním problémům, a není proto vůbec výjimkou, že se v důsledku chronického stresu dostavuje psychické zhroucení, vyhoření, ale bohužel i zdravotní problémy v oblasti těla.

Podívejme se proto, jak stres vzniká, a jak si můžeme sami pomoci. Je to s podivem, ale i v dnešní době se příliš nemluví o tom, že zvládání stresu můžou velmi významně ovlivnit i stravovací návyky, a především, že se hned nemusíme uchylovat k benzodiazepinům nebo antidepresivům, ale můžeme vyzkoušet třeba takzvané adaptogeny – bylinky, které v dlouhodobém měřítku pomáhají tělu i duši zvládat náročné podmínky.

Dle dostupných zdrojů pociťuje zcela vyčerpávající úzkost 1,5 % pracující populace v celé Velké Británii. V roce 2016 si v Británii pracující lidé kvůli úzkosti, stresu a s nimi spojených problémech vybrali celkem 11,7 milionu tzv. sick days, tedy dnů na zotavenou .

Stres a jeho podoby

Krátkodobý mírný stres může být užitečný – zlepšuje výkon a soustředění (na příklad při zkoušce nebo veřejném projevu). V těchto případech s hladina stresového hormonu vrací do normálu, jakmile stresová situace ustane (je po zkoušce, po důležité schůzce, po deadlinu,…) Jenže někdy původce stresu zůstává po delší dobu. A tady nastávají problémy.

Cítit se neustále přemáhaní dlouhodobým stresem může být, pokud si nijak nepomáháme, naprosto vyčerpávající.  Zasahuje to do fungování těla, které musí vydávat nadmíru energie, aby situaci zvládlo. Začnou se v něm dít procesy, které jej okamžitě nastaví na situaci „bojuj nebo uteč“. Toto nastavení bylo perfektní pro historické původce stresu, na příklad, když museli lidé kdysi utíkat před šavlozubým tigrem, případně jej v boji zabít. Bohužel, s moderními původci stresu se ne vždy dá bojovat nebo před nimi utéct, protože jsou tu neustále.

A v těle jsou pak neustále některé systémy vypnuté (regenerace, správné trávení,…), zatímco jiné zůstávají aktivní (zrychlený krevní oběh, vyšší tlak, …) – dlouhodobě se aktivuje tzv. sympatický nervový systém na úkor parasympatického systému, který pracuje v období klidu. Děje se tak v reakci na zvýšenou hladinu hormonu kortizolu, stresového hormonu, bez něhož by se tělo neobešlo, při chronickém stresu jsou však jeho hladiny nadměrně zvýšené a začíná organismu škodit.

Pokračovat ve čtení » Adaptogeny – úleva od stresu, úzkosti a vyčerpání


Ochutnávka: Complete Diet Protein

Na naší prodejně probíhá ochutnávka novinky na kterou jsme všichni dlouho čekali 🙂

– Nástupce Diet MRP
– Komplex proteinů a sacharidů
– Přidané CLA, L-karnitin, zelený čaj, chrom
– Přidaný komplex 23 vitamínů a minerálů
– Přidaný komplex enzymů a prospěšné biokultury
– Náhrada stravy
– Weight management
– Nízkoenergetická dieta

Novinka: Grenade Energy drink

Grenade ENERGY®                                                         

Energetický nápoj s vysokým obsahem kofeinu (47 mg/100 ml). Nevhodné pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein.

Složení: sycená voda, BCAA 2:1:1 (Leucin, Isoleucin, Valin),  regulátor kyselosti kyselina citrónová, aroma, N-acetyl tyrosin, směs elektrolytů (citrát hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný), taurin, kofein z kakaových bobů, sladidlo sukralóza, směs vitamínů (nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin),  extrakt z guarany, extrakt ze zeleného čaje, cholin bitartrát.

Proteinové kuličky jako dárek k nákupu :-)

24.02.2020

24-25.2 dostanete od nás k nákupu dáreček  v podobě ručně dělaných proteinových kuliček 🙂

Těšíme se na vaši návštěvu Katka a Martina


Roláda s „pribiňáčkovým krémem“

Roláda s „pribiňáčkovým krémem“

Na naší prodejně máme pro vás nachystanou ochutnávku zdravé rolády 🙂

Ingredience:

Těsto:

  • 5 celých vajec
  • 5 lžic erythritolu
  • 5 lžic rostlinného oleje (rozpuštěného kokosového)
  • 5 lžic mouky (celozrnné či klasické)
  • ½ kypřícího prášku bez fosfátů
  • 1 lžíce kakaového prášku

Krém:

  • 2 tvarohy v papíru
  • 160 g rozpuštěného kokosového oleje
  • 1,5 dcl kefírového mléka
  • Čokoládové steviové kapky

+ džem se sníženým obsahem cukru, banány, mango, tmavá čokoláda na polevu, ořechy na posypání

Pokračovat ve čtení » Roláda s „pribiňáčkovým krémem“


INSPIRED COLLAGYN®  

21.02.2020

INSPIRED COLLAGYN®
Nevyhovuje vám živočišný zdroj kolagenu? Vyzkoušejte rostlinný komplex pro podporu jeho tvorby! A rovnou takový, který vyniká mezi ostatními. Inspired Brain Collagyn®je unikátní komplex výhradně rostlinných složek určených pro efektivní podporu formování kolagenu – stavební látky pro svaly, šlachy a pojivové tkáně a sliznice.
Všechny tři doplňky COLLAGYN jsou navržené pro co největší účinnost tak, že se téměř vyrovnají aminokyselinovému profilu živočišného kolagenu. A navíc obsahují látky pro další podporu organismu.
Na rozdíl od běžných veganských doplňků s obsahem kolagenových prekurzorů COLLAGYN neobsahuje pouze bílkovinu, kterou musí tělo nejdříve zpracovat, ale v prvé řadě volné (pro organismus přirozené) formy aminokyselin. Ty tělo přímo využije a jejich účinek je navíc podpořen komplexem synergních látek – bylinek s ochranným účinkem, mikronutrientů pro podporu stavu pokožky a rostlinných proteinů.

Pokračovat ve čtení » INSPIRED COLLAGYN®  


Novinka: COMPLETE DIET PROTEIN

COMPLETE DIET PROTEIN (MRP – Meal Replacement)
– Nástupce Diet MRP
– Komplex proteinů a sacharidů
– Přidané CLA, L-karnitin, zelený čaj, chrom
– Přidaný komplex 23 vitamínů a minerálů
– Přidaný komplex enzymů a prospěšné biokultury
– Náhrada stravy
– Weight management
– Nízkoenergetická dieta
Complete Diet Protein je směs syrovátkového koncentrátu (grass fed kvalita), hrachového, dýňového a rýžového proteinu + hydrolyzovaného waxy kukuřičného škrobu + 23 vitamínů a minerálů + komplexu enzymů + prospěšných biokultur + CLA, zeleného čaje a L-karnitinu. Complete Diet Protein je určen pro nahrazení jídla (MRP – meal replacement) nebo při použití poloviční dávky jako vysokoproteinový nápoj po tréninku nebo kdykoli během dne.

Pokračovat ve čtení » Novinka: COMPLETE DIET PROTEIN


Dobroty na snídani

13.02.2020

 Na naší prodejně jsme pro vás nachystaly snídaňovou stěnu 🙂 Všechny možné dobroty a zdravé varianty na snídani pohromadě 🙂

    


Ochutnávka: Plant protein

Na naší prodejně probíhá ochutnávka veganské novinky od Reflexu : Plant-Based protein