Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»
Archiv

ForActiv Plzeň – Aktuality

Páteční cena 18.1- Vitargo za 20 kč

18.01.2019

Páteční speciální cena  připadla tentokrát na VITARGO® CARBOLOADER 75 g  

Běžná cena 40 kč  a jen dnes  20 kč

A co je vůbec Vitargo?

Vitargo® Carboloader je sacharidový nápoj dochucený sladidly pro suplementaci před nebo během výkonu. Lze ho konzumovat až 3350 kJ/800 kcal za hodinu podle intenzity tréninku. Carboloader může být také užíván během 2-3 denní periody před výkonem kvůli zvýšení tělesných zásob glykogenu.
Pro suplementaci po výkonu lze využít Vitargo Post, který je kombinací Vitarga a syrovátkového proteinu, nebo Carboload v kombinaci s proteinem.
Vitargo je unikátní, patentovaný vysokomolekulární sacharid s nulovým obsahem cukru, vyrobený ve Švédsku. Speciální struktura Vitarga v kombinaci s optimální osmolalitou je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti. Originální produkty Vitargo od přímého výrobce jsou garancí jasného původu a nejvyšší kvality.
Pokud vás tento produkt zaujal , tak dnes je ideální čas ho vyzkoušet 🙂
Katka a Martina

 

 


Proteinová sušenka ZDARMA!

Na naší prodejně se objevila žhavá novinka od firmy Grenade:-)

CARB KILLA BISCUIT  – Sušenky s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukrů

A dnes  jí můžete mít úplně zdarma 🙂 Jediné co pro to musíte udělat je, že se stavíte u nás na prodejně a řeknete kouzelnou větu :Rád bych ochutnal novou proteinovou sušenku .

   

Pak už se jen rozhodnout , kterou příchuť budete chtít ( slaný karamel nebo čokoláda) a je vaše 🙂

Těšíme se na vás Katka a Martina

 

 


Změna otevírací doby

Z technických důvodů budeme mít  25.1.2019 otevřeno jen do 17:30 hod.

Děkujeme za pochopení Katka a Martina


Nová příchuť BCAA od EnergyBody

16.01.2019

Na našich prodejnách a e-shopu přistála úplně nová příchuť BCAA od německé značky EnergyBody 🙂

BCAA jsou v optimalizovaném poměru 2:1:1, BCAA vůči L-Glutaminu pak v poměru 3:1, což je pro svalovou hmotu to nejlepší vysokooktanové palivo. Nápoj lze užít jako ideální podporu fyzického výkonu i kdykoli během dne.
 
BCAA Drink = 41 dávek á 12g = v jedné dávce 6,8 g BCAA  + 2,5g L-Glutamin +250 % RHP Vitamín B6
A o jakou příchuť se jedná? Jahoda-vanilka a u nás na prodejně jí můžete samozřejmě i ochutnat 🙂


Dárečková středa 16.1

Dnes je středa a proto máme pro vás, opět připravené dárečky 🙂  Dnes od nás ke každému nákupu dostanete EnergySource 4:1  sáček

EnergySource 4 : 1
Superoktanové palivo s vysokým obsahem energie, aditivem izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI), důležitých minerálů (Na, K) v alkalizujících citrátových formách (stabilizace pH) a komplexní směsí minerálů z čištěné mořské soli, určené pro aktivní a profesionální sportovce. Obsah sacharidů a bílkovin je optimalizován na poměr 4:1.

Dárečková středa 9.1

09.01.2019

Dnes jsme si pro vás, jako dáreček ke každému nákupu připravily úplně novou proteinovou tyčinku od firmy Energy Body 🙂 Takže pokud chcete ochutnat mezi prvními , tuto novinku , stavte se u nás na prodejně:-)

Tyčinka obsahuje  20g bílkovin a jen 2g cukru …..


Jak nejlépe využít BCAA ve sportovní výživě

18.12.2018

BCAA neboli větvené aminokyseliny (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) jsou speciální skupinou aminokyselin, které nemetabolizují v játrech, ale jsou přímo k dispozici pracujícím svalům. [1] Jedná se o jeden z nejpopulárnější a osvědčených doplňků výživy pro sportovce, který pomáhá snižovat únavu, podporuje regeneraci a zlepšuje absorpci bílkovin. [2] Během tréninku dochází k poměrně rychlému vyčerpávání větvených aminokyselin ze svalů, proto je vhodné tyto aminokyseliny doplňovat především v období kolem tréninku. Zatímco jejich konzumace před nebo během tréninku může pomoci oddálit únavu, užití po tréninku snižuje poškození svalové hmoty a pomáhá v organismu nastartovat anabolické procesy. [3]

Pokračovat ve čtení » Jak nejlépe využít BCAA ve sportovní výživě


Dárkové balíčky

14.12.2018

Někdy je těžké vybrat dárek pro své blízké.Nevíte přesně co se hodí pro vaši maminku, tátu, babičku nebo dědečka , a proto jsme pro vás nachystaly balíčky na míru a zvýhodněnou cenu 🙂


Jaký vliv má alkohol na fyzický výkon a svalovou hmotu?

Často se setkáváme s otázkou, jestli vadí, když si o víkendu zajdete s přáteli na párty a něco popijete. Pár skleniček vína, pár piv nebo i něco tvrdšího. Prostě si dopřejete, co hrdlo ráčí. Přeci jen jste se celý týden drželi, denně byli v posilovně, dodržovali plánovaný jídelníček a pitný režim, nijak nehřešili a teď je tu víkend, takže proč se trochu uvolnit.

Spousta z nás si myslí, že když budou v posilovně tvrdě dřít, že nějaké to pivko, vínko nebo něco tvrdšího párkrát v týdnu nemůže mít žádný vliv. Objeví se i spásná myšlenka, že pondělní kardio nalačno to vyřeší. A při tom se nám stává, že sice trénujeme, poctivě jíme všechny svačiny, hlídáme si kalorický příjem a bůhví co ještě, a přitom stále ne a ne vidět očekávané výsledky (pořád zadržujete vodu, působíte zavalitě, žíly ne a ne se objevit, tuk na břiše i přes veškerou fyzickou dřinu nemizí,…) Čím to může být? Pochopitelně na tom má velký podíl právě alkohol.

Pokračovat ve čtení » Jaký vliv má alkohol na fyzický výkon a svalovou hmotu?


Vánoční otevírací doba

12.12.2018

24.12  ZAVŘENO

25.12  ZAVŘENO

26.12  ZAVŘENO

31.12  ZAVŘENO

1.1       ZAVŘENO

Běžné dny máme otevřeno klasicky 9-18 hod.

Těšíme se na vás Katka a Martina